رجعت پیکر بیسیم‌چی لشکر ۱۴ امام حسین(ع) بعد از ۳۰ سالشهید

پیکر مطهر شهید احمد صداقتی ، بیسیم‌چی لشکر ۱۴ امام‌حسین (ع)، بعد از ۳۰ سال انتظار به آغوش خانواده بازگشت.
به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت فارس(باشگاه توانا)، پیکر مطهر شهید احمد صداقتی که در سال 61 طی عملیات محرم به شهادت رسید و مفقود شد، پس از 30 سال چشم‌انتظاری خانواده به ویژه پدر و مادرش در عملیات اخیر کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شد.

پیکر مطهر این شهید پس از شناسایی، امروز تحویل خانواده‌اش شد و در سالروز شهادت حضرت زهرای‌اطهر(س) در گلستان شهدای اصفهان در مزاری که 30 سال خالی بود آرام می‌گیرد.

شهید احمد صداقتی، متولد اول آذر 1339 است که در عملیات «فرمانده کل‌قوا خمینی روح‌خدا» دست راستش را از دست داد؛ این مجروحیت او را از ادامه حضور در جبهه بازنداشت و بارها به جبهه اعزام شد تا اینکه در عملیات محرم در حالیکه بیسیم‌چی لشکر 14 امام حسین(ع) بود، دست دیگرش قطع شد و در این هنگام شاسی گوش را با پا فشار داده و گفت: « سلام من را به حضرت امام برسانید و بگویید رزمندگان در اجرای اوامر شما کوتاهی نکردند؛ وضع ما خوب است؛ مهمات،غذا، همه چیز داریم، منظورم را که می‌فهمید؟ » پس از چند لحظه صدای او قطع شد و هرچه او را صدا زدند جواب نداد بعد خبر آمد آن عزیز بزرگوار در همان لحظه به شهادت رسیده بود.

/ 1 نظر / 2 بازدید
محمد

خداقوت